SCADA WebHMI – jedno urządzenie do wielu zastosowań

WebHMI jest systemem SCADA z wbudowanym serwerem sieci Web, który umożliwia zarządzanie dowolnymi narzędziami automatyzacji w sieci lokalnej i przez Internet z komputera i urządzeń przenośnych. System jest dostarczany w postaci gotowego urządzenia z kompleksowym niezbędnym oprogramowaniem. WebHMI nie ma ograniczeń liczby rejestrów ani dodatkowych licencji! 

Jedno urządzenie = cała SCADA!

Zintegrowane środowisko deweloperskie umożliwia szybkie utworzenie interfejsu do odzwierciedlenia procesu technologicznego. WebHMI zbiera, gromadzi i przetwarza te dane, umożliwia ich eksport do aplikacji innych producentów za pośrednictwem interfejsu API, takich jak Excel lub ERP systemów, wyświetlanie wykresów historycznych i trendów.

System przeznaczony jest do szybkiego tworzenia małych i średnich projektów. Cena urządzenia pozwala na jego zastosowanie nawet w najbardziej oszczędnych systemach.

WebHMI zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do rozwiązania większości typowych zadań zbierania i wizualizacji danych, a także do zdalnego dostępu do nich.

Pełna charakterystyka techniczna urządzenia

Poznaj funkcje WebHMI

 

Kontakt

Wyślij szybkie zapytanie ofertowe lub uzupełnij formularz aby uzyskać ofertę na urządzenie. Masz pytania o kwestie techniczne? Napisz na support@zestapro.pl.

Potrzebujesz oferty?

Zapraszamy do kontaktu. Wystarczy podać dane firmy a my dostarczymy ofertę na WebHMI najszybciej jak to możliwe.